Świeża zabawa na szkolenia zamknięte – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu symulacji dla sektora MŚP, podmiotów non profit i administracji państwowej od przyszłego miesiąca promujemy grę team building: Absurdalne zawody w nieziemskim wariancie zabawy w rozśmiesz innych (Roboczy tytuł tej gry jest do poprawki – natomiast odzwierciedla charakter ćwiczenia.)
Naszą symulację przeprowadzamy na szkoleniach z negocjacji, z organizacji czasu pracy oraz na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia z rozwoju osobistego. Główne jej zastosowanie to Wyjazdy Outdoor.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach tego zadania: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia gry: Cypr
Czas realizacji całej sesji: jeden dzień
Liczba uczestników: od 6, maksymalnie 18.
Wyposażenie do gry: uchwyt do pompek - sztuk osiem, kątownik do ościeżnicy regulowanej - sztuk dwie, zszywki- sztuk dziewięć, trochę jogurtu, paczka seledynowych farbek, szyld meblowy

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
INSTRA Adam Michalak, Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ANMIR” S.C. Restauracja „Ratuszowa”, WINTECH PRODUCTION GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Tulplast Ireneusz Socha Spółka Jawna, NIKU Sport – Fitness Sp. z o.o., Centrum Biurowe Eproco sp. z o.o., Artykuły do produkcji rolno-ogrodniczej i przemysłowe Leonard Cieśla, Gmina Jaraczewo, WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, Gmina Piła, Fundacja Correspondance des Arts – Muzeum Książki Artystycznej, Fundacja "Jutro Zaczyna Się Dziś", Fundacja Wspierania Rozwoju Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej, Olimpiady Specjalne Polska, Stowarzyszenie "Druga Strefa", Stowarzyszenie KLON/JAWOR, Stowarzyszenie Nowy Świat, Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też przeprowadzana na studiach podyplomowych „Architektura, planowanie przestrzenne miejskie i regionalne”

BIBLIOTECZKA:
Wykładowcom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy niniejsze opracowania:
 • Dywersyfikacja ryzyka na polskim rynku kapitałowym-Małgorzata Łuniewska, Waldemar
 • Przemiana- Brian Tracy
 • Otoczenie kulturowe w biznesie międzynarodowym-Małgorzata Bartosik-Purgat
 • Czasem wygrywasz a czasem... się uczysz-John C. Maxwell
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem-Eugeniusz Michalski
 • Odkryj się. Przypowieść biznesowa o tym, jak pokonać trzy lęki, które niszczą związek z klientem-Patrick Lencioni
 • Współczesne systemy zarządzania. Jakość, bezpieczeństwo, ryzyko-Marek Bugdol, Piotr Jedynak

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: na razie nieokreślone
  Miejsce: Mysłowice, hotel Hit, ulica Żurawia 45
  Cena spotkania: 1100 zł +23% VAT. Oferujemy prawo regulowania ratalnie – dwanaście miesięcznych rat.
  W cenie szkolenia znajduje się menu lunch. Przystawka: Matiasy w oliwie z estragonem. Zupa: Bulion królewski z makaronem i aromatycznymi warzywami . Drugie danie: Rolada z kurczaka faszerowana porem i boczkiem z sosem pieczarkowym, wybór surówek w trzech smakach, ziemniaki opiekane. Deser: Mus z ciemnej czekolady z dodatkiem kon¬tury wiśniowej. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

  17.08.2016. 00:14

 •