O grantach europejskich na treningi biznesowe

Pracownicy z wybranych podmiotów zgłosili wnioski o dotacje i wspólnie z naszymi trenerami przesłali adekwatne zgłoszenia do instytucji finansujących. Ogłaszamy iż w ramach funduszu dotacyjnego „Lubuski Program Społeczny” na Szkolenia Dla Menedżerów grant otrzymały opisane poniżej przedsięwzięcia:
  • Program Szkoleniowy dot. Kontrolerów w firmie Zakłady Transportowe Kielce
  • Cykl Szkoleniowy z rozwoju efektywności bonusem motywacyjnym dla załogi.
  • Synteza i zastosowanie fluorokarbofunkcyjnych związków krzemoorganicznych
  • "Zastosowanie nowoczesnej procedury termoformowania w Zakładzie Produkcyjnym Inline Poland Sp. z o.o. w Murowanej Goślinie"
  • innowacyjny model zbierania, archiwizacji i analizy wyników pomiarów procesu produkcyjnego
  • innowacyjny portal mobilny, nowoczesne narzędzia i usługi dla podmiotów rynku pracy.
  • opracowanie technologii wspomagania pomiarów optycznych w oparciu o modułowy proces kontrolno-pomiarowy
  • sporządzenie i wdrożenie nowoczesnych projektów rehabilitacji w Malborskim Centrum Rehabilitacji
  • opracowanie i implementacja linii wzorniczej kalendarzy w spółce EDICA S.A.
  • sporządzenie i wdrożenie wzoru użytkowego uniwersalnego pustaka wykonanego technologią wibroprasowaną
  • opracowanie nowoczesnej receptury i uruchomienie do produkcji preparatu stosowanego w leczeniu zespołów depresyjnych
  • opracowanie wzoru kabiny na kadłub łodzi transportowych, patrolowych i ratunkowych.
  • struktura e-learningowa do nauki języka angielskiego dedykowana dla młodzieży dyslektycznej
  • zbudowanie Rinf Sp. z o.o. do pozyskania inwestorów zewnętrznych poprzez profesjonalne doradztwo.
  • reorganizacja istniejącego systemu B2B o dodatkowe moduły usprawniające współpracę Euroflorist z kwiaciarniami partnerskimi
  • system B2B zapewniający elektroniczną wymianę dokumentów finansowych pomiędzy dystrybutorem prasy cyfrowej a wydawcą
  • system testowego wstrzykiwania błędów do oprogramowania dla telefonów komórkowych
  • wdrożenie nowoczesnego centrum usług wspólnych dla branży budowlanej i nieruchomości
  • stworzenie serwisu mobifit.pl - wdrożenie 2 nowych e-usług w obszarze edukacji w zakresie poprawy aktualnego stanu zdrowia, urody i kondycji fizycznej.
  • uruchomienie planu rozwoju importu "TUGEB POLBUD" Sp. z o.o.
  • wdrożenie projektów informatycznych automatyzujących wymianę informacji pomiędzy centralą i partnerami firmy CER MOTOR.
  • implementacja bezpłatnej platformy informacji turystycznej opartej o program hotspotów bluetooth i wi-fi, serwis na telefon komórkowy i serwis www.
  • wypracowanie inteligentnej platformy do zautomatyzowanego przeprowadzania przetargów
  • zbudowanie inteligentnych platform cyfrowych wspomagających drogą elektroniczną działalność sektora MŚP w zakresie organizacji produkcji i dystrybucji towarów.
  • zbudowanie zdalnego serwisu branżowo-społecznosciowego dotyczącego podłogi z funkcjonalnością transparentyzacji rynku.
  • zbudowanie cyfrowego serwisu i systemowego programu komunikacji zbiorowej SISMS dla mieszkańców gmin.

25.05.2016. 00:07