O grantach europejskich na kursy z zarządzania

Kursanci z niektórych koncernów przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i w porozumieniu z nami przekazali wymagane dokumenty do odpowiednich funduszy. Informujemy iż w ramach pogramu dotacyjnego „Zachodniopomorski Program Regionalny” na Szkolenia Dla Zespołów Zadaniowych wsparcie uzskały wymienione tutaj przedsięwzięcia:
  • Cykl Szkoleniowy dla Technologów w firmie Kaliski Zakład Utylizacyjny
  • Program Szkoleniowy dot. rozwoju efektywności odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • Ostatnia mila, PTU Wlan-Tech Plus szansą dla podmiotów zagrożonych wykluczeniem cyfrowym
  • "Zastosowanie innowacyjnej metodyki termoformowania w Zakładzie Produkcyjnym Inline Poland Sp. z o.o. w Murowanej Goślinie"
  • zaawansowana metodyka przygotowania powierzchni TecTalis gwarancją wzrostu konkurencyjności KTL.PL Sp. z o.o.
  • sporządzenie innowacyjnych dwufazowych produktów kosmetycznych w oparciu o substance aktywne pochodzenia naturalnego
  • PKWiU 30.92.20.0
  • sporządzenie i wdrożenie innowacyjnych metodyki wysokoefektywnych procesów precyzyjnej obróbki oraz metodyki pomiarowych wielkogabarytowych elementów maszyn
  • sporządzenie i implementacja linii wzorniczej stolarki okiennej w firmie PRECISE BUILDING
  • sporządzenie i implementacja unikalnej linii wzorniczej dzianin przez firmę MARCZAK.
  • sporządzenie KONCEPCJI I wdrożenie DO PRODUKCJI technologii WYTWARZANIA MATERIAŁÓW TERMOKURCZLIWYCH DLA CIEPŁOWNICTWA – MUF I NASUWEK
  • sporządzenie receptury i technologii produkcji uszczelniacza butylowego z recyklatu gumowego.
  • platforma B2B dla przedsiębiorstwa ALNOR oraz partnerów -małych firm handlowych i instalacyjnych.
  • struktura Lokalizacyjno-Informacyjna z Centralną Bazą rejestrów (PLI CBD)
  • unowocześnienie nowoczesnego zakładu produkcji elementów zawieszeń do samochodów
  • proces współpracy w zakresie wymiany dokumentów oraz zdalnego dostępu do danych
  • opracowanie centrum kompleksowej obróbki laserowej metali-implementacja metodyki spawania laserowego
  • utworzenie serwisu interaktywnych głosowych wiadomości dla multimedialnych urządzeń przenośnych
  • wdrożenie nowoczesnych usług w oparciu o sieć dostępową w procedury pasywnej sieci optycznej PON
  • uruchomienie projektu informatycznego klasy B2B.
  • wdrożenie technologii przetwarzania odpadowych tworzyw sztucznych na komponenty paliw
  • zbudowanie nowoczesnego portalu informacyjno-społecznościowego dla dzieci i ich rodziców z Tarnowa i Nowego Sącza.
  • stworzenie mobilnego serwisu systemowej komunikacji pomiędzy zarządcami i mieszkańcami wspólnot mieszkaniowych.
  • stworzenie cyfrowego serwisu udostępniającego funkcjonalności systemu komputerowego wspierającego zarządzanie mikro i małą firmą.

31.01.2017. 00:01