Myjnionerzy w Akademii Trenerów Biznesu

Myjnionerzy to darmowa symulacja ekonomiczna dla uczniów. Zarejestruj prywatną symulowaną firmę, pomnóż kapitał w wielowątkowej grze ekonomicznej a na końcu stań się milionerem! W internecie udostępniono nietypową symulację, która nie jest kolejną banalną grą.

Myjnionerzy to kilkuosobowa symulacja zakładania krok po kroku małego przedsiębiorstwa i rozwijania go. Została wymyślona przez naukowców i przedsiębiorców. Zawiera fun i jednocześnie sprytną naukę rzeczywistego biznesu.

Pakiet niezbędnych do tej zabawy materiałów przesyła chętnym Szkolenia dla Coachów

Gra prowadzona jest przez dwie rundy (w czasie których odgrywasz rolę przedsiębiorcy), co daje kilkadziesiąt minut potyczki rynkowej. Każdy może ją prowadzic w trakcie zajęć z przedsiębiorczości a także dla własnej zabawy. Zabawa jest nieodpłatna – jej publikacja było pomysłem wolontariackim zespołu wykładowców z firmy Training Projects, od sześciu lat prowadzącej treningi specjalistyczne dla przedsiębiorców.

02.03.2015. 00:05